Rekrutacja do oddziałów wychowania przedszkolnego

DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

OŚWIADCZENIE ILOŚĆ GODZIN

OŚWIADCZENIE- RODZEŃSTWO

OŚWIADCZENIE- SAMOTNY RODZIC

OŚWIADCZENIE- WIELODZIETNOŚĆ RODZINY

POŚWIADCZENIE WOLI PRZYJĘCIA

Terminy-i-kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddz.-przedszk.-w-szk.-podst

WNIOSEK NA ROK SZKOLNY 2019-2020

UCHWAŁA NR XLVI/626/2018
RADY MIEJSKIEJ RUMI
z dnia 26 kwietnia 2018 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego

Admiralska, Biała, Bosmańska, Chabrowa, Chmielna, Czesława Janczarskiego, Gniewowska, Harcerska, Jachtowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Janiny Porazińskiej, Kamienna, Kapitańska, Korczaka, Komandorska, Kornela Makuszyńskiego, Leśna, Leśniczówka Zagórze, Łąkowa, Młyńska oprócz numerów 1, 2, 3 i 4, Nizinna, Płk. Dąbka, Podgórna, Podgórska, Podmokła, Rycerska, Skarpowa, Skośna, Sobieskiego numery parzyste od nr 2 do nr 12, Stefana Batorego, Strzelecka, Śląska, Świętego Józefa, Towarowa, Wałowa, Wysoka, Wyżynna, Zawiszy Czarnego, Zbychowska numery nieparzyste od nr 27 do nr 53 oraz numery parzyste od nr 20 do nr 32, Zdrojowa, Zielarska, Zielona, Źródlana.