Aktualności

wiemcojem W dniu 17 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi odbyło się  podsumowanie I edycji  Miejskiego konkursu plastycznego pt.: ”Wiem co jem” - zorganizowanego dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych w kategorii klas 0-I, klas II-III, i klas IV-VI.

   Organizatorami konkursu były panie Ewa Kreft i Iwona Skrzoska – Dziewiałtowicz. 

   Na konkurs wpłynęły 74 prace z okolicznych szkół i kół plastycznych.

Dzieci miały okazję porozmawiać o zdrowym odżywianiu i właściwych nawykach  żywieniowych.  

Prace plastyczne najmłodszych uczniów przedstawiały ilustracje zdrowych produktów, piramidy żywieniowej, wspólnego zdrowego gotowania z rodziną i ekologicznego życia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym podopiecznym i zapraszamy do kolejnych edycji.  

 page

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest

i nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

– Jan Paweł II

 16 maja, w przeddzień urodzin Karola Wojtyły, swoje święto obchodziło nasze szkoła. Jan Paweł II dbał o wszechstronny rozwój i maksymalnie wykorzystywał talenty.

  Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od Mszy Świętej w parafii św. Józefa i św. Judy Tadeusza w Rumi, na której polecano Bogu wszystkie problemy i radości wspólnoty szkolnej.

  Podczas Mszy św. przekazaliśmy w darach stypendium dla naszej adoptowanej przez szkołę córeczkę z Nigerii. Pieniądze zgromadziliśmy z akcji SKC np. "Ciasteczko" sprzedawanego na wywiadówkach do, której włączyli się rodzice – dziękujemy.

  Ksiądz Proboszcz przygotował dla nas słodką niespodziankę – lizaczki.

Za strawę duchową  i  coś dla ciała dziękujemy.

 autyzmkonkurs  Wejherowskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem zorganizowało w związku z obchodami „Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie 2019” konkurs plastyczny pt.: ”Autyzm czyli”, również uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela pani Iwony Skrzoskiej –Dziewiałtowicz brali udział w tych działaniach. I w tym konkursie nasz uczeń  został nagrodzony - otrzymał wyróżnienie. 

Serdecznie gratulujemy Ivanowi i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy wszystkich chętnych (zarówno dziewczynki, jak i chłopców) na treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży! Spędź swój czas wolny trenując pod okiem licencjowanego trenera jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc!
 
Zajęcia odbywają się we wtorki przy Szkole Podstawowej nr 7 w Rumi w godz.:
 
*13:45-15:20 - klasy I - III
*15:30-17:15 - klasy IV - VIII
 
Treningi są bezpłatne!

rajkw   To był weekend! Drużyna turystyczna w składzie: Michał Bielecki, Anna Melzer i Maciej Ostrowski, wzięła udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego w Subkowych i wygrała cały konkurs przechodząc do etapu ogólnopolskiego w Augustowie! Konkurs składał się z wielu konkurencji takich jak testy wiedzy, turystyczne ABC, samarytanka, tor rowerowy czy marsze na orientację. I właśnie tymi ostatnimi drużyna przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Drużyna wystartowała pod opieką pani Kornelia Nowickiej-Bieleckiej, a przygotowanie odbywało się pod kierunkiem pani Danuty Sosnowskiej.

kowojW minionym miesiącu odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-fotograficznego pt.: ”Powiat wejherowski okiem plastyka i fotografa„  organizowany przez PZPOW w Wejherowie, w którym  nasz uczeń Ivan Zahrebeniuk otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy Ivan życząc dalszych sukcesów.

Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole uległa zmianie. Strajk został zawieszony. Do szkoły wracamy  29.04. 2019r.(poniedziałek)
Bardzo dziękujemy Rodzicom za opiekę nad dziećmi.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król
Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole nie uległa zmianie. W dniu 24.04. 2019r.(środę) i aż do odwołania nauczyciele będą kontynuować akcję strajkową, dlatego ponawiamy prośbę o zapewnienie opieki swoim dzieciom.
O zakończeniu akcji strajkowej w placówce będą Państwo niezwłocznie powiadomieni. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król

Szanowni Rodzice i Uczniowie,
  Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Karola Wojtyły w Rumi przy ulicy Batorego 29.
Istnieje prawdopodobieństwo zmiany liczby komisji, wszelkie procedury i dostosowania form i warunków egzaminu zostaną zachowane.
Liliana Król
Dyrektor Szkoły SP7

Język  polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9: 00

 

Matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00 

 

Język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00

egzamin

 

 

 

Szanowni Rodzice
Sytuacja w naszej szkole nie uległa zmianie i w dniu 11.04. (czwartek) i 12.04. (piątek) nauczyciele będą kontynuować akcję strajkową, dlatego ponawiamy prośbę o zapewnienie opieki swoim dzieciom.
O zakończeniu akcji strajkowej w placówce będą Państwo niezwłocznie powiadomieni. Bardzo dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z poważaniem
Dyrektor
Liliana Król

Kalendarz wydarzeń

maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
4
5
6
7
17:00
Data :   7 maj 2019
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa