Aktualności

 uprezydenta  3 czerwca 2019r. nasi uczniowie gazetki szkolnej "Ogryzek" wraz z opiekunami Elżbietą Ambo i Dorotą Gadomską odwiedzili ogrody Rezydencji Belweder, by wspólnie z Parą Prezydencką wziąć udział w corocznej akcji „Bezpieczne wakacje” i przez zabawę uczyliśmy się jak reagować w sytuacjach zagrożenia. Andrzej Duda uhonorował przy tej okazji Młodych Bohaterów, którzy wykazali się niebywałą odwagą, by ratować życie drugiego człowieka. Mieliśmy okazję uczestniczyć w zajęciach oraz pokazach przedstawicieli formacji, służb ratowniczych i mundurowych, m.in. Policji, Państwowej Straży Pożarnej czy Żandarmerii Wojskowych, i poznać zasady właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia. 

   Para Prezydencka rozmawiała z nami, a Maciej Łach podarował własnoręcznie narysowany portret pana Prezydenta. Były wspólne zdjęcia, posiłek  a na koniec otrzymaliśmy upominki - plecaki, czapki, wspólne zdjęcie i coś słodkiego na drogę.

 Chcemy podziękować za naukę przez doświadczenie, tak wspaniałe przyjęcie i mile spędzony czas. 

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa