Świetlica

swietlicakonkurs            Nie tak dawno cieszyliśmy się czasem świątecznym, a potem planowaliśmy, co będziemy robić w czasie „majówki”. Czas płynie szybko i te świąteczne dni są już za nami... Miło więc będzie wspomnieć jeszcze o świątecznych międzyświetlicowych konkursach: jednym, który zorganizowała nasza świetlica i drugim, w którym wzięliśmy udział (organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej Nr 8), gdzie wyróżnienie zdobyła uczennica z naszej świetlicy.

         „Moja pisanka-wyklejanka” - to organizowany przez świetlicę naszej szkoły konkurs, w którym dzieci na kartkach papieru wykleiły z malutkich kuleczek bibuły obrazy przedstawiające wielkanocne pisanki. Nadesłane prace po prostu nas zachwyciły i dostarczyły artystycznych wrażeń! Prac wykonano 77, a tworzyły je dzieci ze świetlic szkolnych oraz oddziałów przedszkolnych następujących szkół w Rumi: SP1, SP4, SP7, SP8, SP10 oraz grupy z Przedszkola „Pod Topolą”.

Z tak dużej ilości prac wykonanych zarazem na wysokim poziomie artystycznym, niemożliwe było wyłonić pojedyncze miejsca „na podium”. Komisja pracowała w pocie czoła i wyłoniliśmy: Grand Prix, cztery – I miejsca, siedem – II, dziewięć – III oraz aż 39 wyróżnień. Patrząc na fotorelację z wystawy przyznacie nam rację, że nie można było pominąć żadnej z umieszczonej tam nagrodzonej pracy! Bardzo miło było nam gościć nagrodzonych uczniów w naszej szkole na uroczystym wręczeniu dyplomów i nagród rzeczowych.

Wymienimy teraz nagrodzonych uczniów z naszej szkoły:

I miejsce – Adaś Dybizbański – kl. Ib

II miejsce- Monika Padinjareveetil – kl. Ib

III miejsce – Marysia Korcz – kl. Ib

wyróżnienia: Kacper Wiśniewski – grupa „O”, Małgosia Guz – Ib, Dawid Barthelke – IIa, Agata Czechowicz – IIa, Mia Franche – IIa, Natalia Szreder – IIa.

GRATULUJEMY!

         Świątecznym konkursem, w jakim nasza świetlica wzięła udział był konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej zorganizowany przez SP8 w Rumi. Temu zadaniu sprostało trzech uczniów z naszej świetlicy: Patryk Dzikowski z kl. Ia, Małgosia Guz z kl. Ib oraz Marta Semerling z kl. Ib. Małgosia Guz została wyróżniona przez organizatorów pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą rzeczową, ale my wyróżniliśmy wszystkie trzy prace, gdyż palemki były piękne i wymagały wiele pracy!

 

Kliknij, żeby zobaczyć zdjęcia.

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kontakt z nami

Szkoła Podstawowa nr 7
im. Karola Wojtyły

 

    ul. Batorego 29
    84-230 Rumia
    tel. (058)6710140

 

e-mail szkoły:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-mail witryny:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

filmy

chi

My na mapie

mapa