Dodatkowe zajęcia - płatne

Szanowni Państwo,
w naszej szkole funkcjonują również zewnętrze podmioty prowadzące zajęcia rozwijające dla dzieci (dodatkowo płatne) - udział w zajęciach jest dobrowolny.

1. SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH:

Nauka języka angielskiego
Just Speak English w Państwa placówce to:
  • zajęcia językowe na najwyższym poziomie w 100% zgodne z podstawą programową
  • Każdy program nauczania jest rozpisany na 10 miesięcy nauki – pełen cykl roku szkolnego
  • efekty nauki, które szybko dostrzegą rodzice
  • nauka w godzinach pracy przedszkola, szkoły, praca w grupach
  • czas zajęć z jedną grupą to zazwyczaj 25, 40 lub 45 minut
  • zajęcia prowadzone są w oparciu o autorskie programy dopasowane do grup wiekowych
  •  Muzyka to stały element każdego spotkania, oprócz tego dbamy o różnorodność aktywności. Dzieci oglądają kolorowe obrazki, historyjki i książeczki, grają w nowe, ciekawe gry, ćwiczą spostrzegawczość i precyzję poprzez różne wyzwania. Zwieńczeniem każdego tematu jest praca plastyczna lub wspólnie wykonywany projekt dużego formatu.
  • Rozwijamy umiejętność komunikacji w języku angielskim, pomagamy przyswoić nowe struktury językowe.
  • Dzieci uczą się języka w sposób naturalny poprzez opowiadania, piosenki, gry oraz interakcje w grupie.
  • Doskonalimy znajomość gramatyki, czytanie, pisanie i wymowę

Kontakt:
602-174-438
Justspeakenglish@interia.pl

cena zajęć od 15zł/ godzinę     - SZCZEGÓŁÓWY CENNIK

2. KARATE:

Zapraszamy na zajęcia KARATE w Przedszkolu i klasie „0”.
Pierwsze zajęcia pokazowe dla wszystkich dzieci
piątek 27 września 2019 r. godz. 15.30.
Tel. kontaktowy 609-265-478
Dlaczego warto:
-Karate to lepsze efekty w nauce
-Karate to lepsze zdrowie
-Karate to wysoka kultura osobista
-Karate to pewność siebie
-Karate to sprawność fizyczna
Opłata za I semestr ( październik 2019- styczeń 2020) 150 złotych brutto.
Zajęcia będą odbywały się w środy w trakcie pobytu dzieci w przedszkolu.
Więcej informacji na temat klubu i naszej działalności na stronie: www.kyokushin-gdynia.com.pl
Serdecznie zapraszamy :-)

3. JUDO: